Služby

Zaměřuji se na tvorbu moderního webdesignu a kompletních webových stránek. Vytvářím tak celkovou tvář Vaší firmy nebo projektu ve světě internetového marketingu. Ve spolupráci se mnou získáte mé dlouholeté zkušenosti a mladého kreativního ducha.


Webové stránky a webdesign

Analýza požadavků

Základem každé webové stránky je analýza a získání informací. Zde si se zákazníkem ujasníme, co je cílem projektu a jaká je cena.


Grafika a design webu

Webdesign je nedílnou součástí každého webu. Jedná se o grafickou podobu webové stránky. Sleduji nové trendy a dávám si záležet na čistotě a přehlednosti.

Zajišťuji i přípravné grafické práce. Převedu např. logo z fotky nebo naskenovaného papíru do digitální podoby.


Kódování

Kódováním se celý webdesign oživí a rozhýbe. Kladu důraz na uživatelskou přívětivost. Aby prohlížení webu bylo pro uživatele co nejsnazší. Design webu vytvářím responzivní. To zajišťuje optimální zobrazení webu na všech velikostech zařízení.

Pro svojí práci využívám moderní jazyky a nástroje jako je např. HTML5, CSS3, jQuery, Twitter bootstrap. S jejich pomocí dokážu dodat webovým stránkám dynamiku a příjemné ovládání.


Programování

Jedná se o skrytou část každého webu. Chcete mít na stránkách kontaktní formulář? Pomocí PHP zajistím, aby se zpráva odeslala na Váš email. Mám zkušenosti i s velkými projekty jako je internetový bazar, eshop, ale i zcela odlišné a na míru řešené weby.

Vytvářím online platby, administrace, uživatelská rozhraní, upload souborů a mnoho dalšího. K těmto řešením využívám především framework Nette, který mi pomáhá zefektivnit mojí práci.


Fotografování

Spolupracuji s fotografem Rostislavem Flekem (HFphoto.cz). Vytváříme originální a osobité weby, které jsou založené na vlastních fotografiích. Máte restauraci a chcete na webu vlastní fotografie?